Geplaatst door Peppered op 15-03-2011

Veel theaters zien de kracht van onze narrowcasting. Inmiddels draait de derde versie van Peppered Narrowcasting op volle toeren bij Theater de Veste, Theater Castellum en Stadstheater Zoetermeer. En binnenkort ook bij de Hanzehof, de Dr. Anton Philipszaal en het Lucent Danstheater en op de mediawall van de Rotterdamse Schouwburg.
De narrowcasting op de mediawall ziet er indrukwekkend uit. Er komen drie virtuele schermen op de 12 meter brede wall die worden omlijst met een rand van licht. Zo kan de Rotterdamse Schouwburg de informatie letterlijk bundelen en krijgt de narrowcasting nog meer toegevoegde waarde.
Veel theaterbezoekers twitteren tegenwoordig. Het is leuk om te zien dat de twitterslide dus ook echt toegevoegde waarde heeft. Bezoekers zien dat als ze iets tweeten over bijvoorbeeld een voorstelling, dit op de website en op een scherm in het theater terug komt. Het spoort aan tot het schrijven van tweets en dat is niet alleen leuk, maar ook nog eens nuttig voor de marketing.
De narrowcasting blijkt ook nuttig te zijn. Informatie wordt op een levendige manier aan de bezoekers getoond. Dit prikkelt en werkt. Door het gebruik van meerdere schermen is het ook nog eens mogelijk tegelijkertijd verschillende informatiepakketten aan de bezoekers aan te bieden.
De theaters waar de narrowcasting draait zijn erg tevreden. Temeer omdat hun bezoekers er positief op reageren. Mark Sluymers van Theater Castellum zegt er dit over: 'We krijgen vooral veel reacties op de live twitterslide en de mooie, luxe uitstraling van de slideshow.'
Als u interesse heeft in onze narrowcasting, neem dan gerust contact met ons op.
Blijf automatisch op de hoogte van de nieuwste ontwerpen, cases, vacatures en nieuwsberichten via Twitter: http://twitter.com/webdesignnl Lees het volledige bericht
Laat ons u dan overtuigen van de voordelen die wij u bieden. Gemakkelijk uw doelgroep bereiken en onder de aandacht komen? Laat uw werk voor u spreken of ga op zoek naar talent op Webdesign.nl. Lees het volledige bericht
Peppered is een internetbureau met 17 medewerkers, gevestigd in de voormalige sacristie van de Maria van Jessekerk in het centrum van Delft. Peppered is sterk vertegenwoordigd in de culturele sector en mag maarliefst 40 theaters en concertzalen tot klant rekenen.