KPN The Network Challenge

Ontwikkeld door Code d Azur

In samenwerking met Energize is deze speciale actiesite ontwikkeld voor KPN. Door samen met je netwerk mee te doen aan The Network Challenge ga je de strijd aan met andere netwerken en ontdek je of jij beschikt over een topnetwerk.

The Network Challenge duurt 4 weken, je gaat 4 challenges aan. De eerste start op 6 december om 12.00 uur, de volgende op 13 december om 12.00 uur, en zo gaan we door tot 27 december, als challenge 4 start. De challenges kondigen we aan via sms en email, jij als netwerkbeheerder ontvangt deze aankondigingen en activeert zelf je netwerk.

Met iedere challenge scoor je punten, ook als je niet de hele challenge hebt gehaald en er zijn gave prijzen te winnen voor jou en je netwerk. Zoals 50 x 20 euro iTunes tegoed en de hoofdprijs van 50 iPhones 4 voor het netwerk met de hoogste score na 4 challenges.

Terug naar de vorige pagina