Ontwikkeld door LBi Lost Boys
Veilig wonen en ondernemen is een zaak van ons allemaal. Samen bereiken we meer dan alleen! Daarom zijn de gemeente Tilburg, Rabobank Tilburg en omstreken, politie en Interpolis een initiatief gestart onder de naam: Onze Buurt Veilig.
Onze Buurt Veilig geeft bewoners van een buurt of wijk de mogelijkheid zorgen en ideeën rondom het thema veiligheid te delen met medebewoners en, belangrijker nog, met de verschillende partners. Hoe het werkt? Heel eenvoudig.
Als bewoner van de wijk (in deze eerste fase de wijk De Besterd) kun je een idee delen. Op simpele wijze wordt het idee op de kaart van de wijk geplaatst, waarna de gemeente direct hiervan een melding krijgt. Op basis van een aantalcriteria wordt bepaald op welke wijze invulling aan het idee gegeven kan worden.
LBI Lost Boys is verantwoordelijk voor de vertaling van de propositie naar het concept, het ontwikkelen van de merkidentiteit en volledige huisstijl en de (technische) realisatie van het platform en de User Experience.
Het initiatief is een Proeftuin van Interpolis en wordt daarom lokaal getest. De wijk De Besterd is de eerste wijk in Nederland waar zoveel partijen op deze manier met elkaar samenwerken. LBi Lost Boys werkt samen met de betrokken partners aan de optimalisatie van het platform en komt begin november met een 2de release.
Blijf automatisch op de hoogte van de nieuwste ontwerpen, cases, vacatures en nieuwsberichten via Twitter: http://twitter.com/webdesignnl Lees het volledige bericht
Laat ons u dan overtuigen van de voordelen die wij u bieden. Gemakkelijk uw doelgroep bereiken en onder de aandacht komen? Laat uw werk voor u spreken of ga op zoek naar talent op Webdesign.nl. Lees het volledige bericht
Het gaat natuurlijk om wat we maken, en hoe we daarover denken. Maar bij het resultaat telt wel degelijk hoe ons werk tot stand komt. LBi Lost Boys is een verzameling kleine, zelfsturende teams.
Eenvoudig de vindbaarheid van uw site verbeteren? Lees het volledige bericht