Gepubliceerd op: 02 augustus 2016 door Heers
Vanaf 1 augustus heeft internetbureau Heers een zusje: een contentmarketing bureau rijker met de eigenwijze naam Contenticiteit.
Vanaf 1 augustus heeft internetbureau Heers een zusje: een contentmarketing bureau rijker met de eigenwijze naam Contenticiteit. Oprichter Roderick van Straten: “Mijn achtergrond ligt in SEO, conversie en webdesign. Vanuit die contacten merkte ik dat online content steeds belangrijker wordt en de toekomst heeft als het gaat om online marketing. Met ons team gaan we die briljante content in Gorinchem lanceren.” Contenticiteit. De naam is een samenvoeging van content en authenticitieit. Het bureau gelooft er namelijk heilig in dat briljante content zorgt voor meer en betere leads en het converteren van deze leads naar trouwe klanten. “Wij maken die content niet zomaar. We denken daar, samen met onze opdrachtgever, goed over na en stellen daarna een strategie op die leidend is voor het hele daaropvolgende proces. Je kunt zo’n strategie een beetje vergelijken met een kapstok: als de basis goed is, kun je daarna de rest goed ordenen en terugvinden”, aldus Roderick van Straten. De diensten van het bureau zijn in alle markten inzetbaar. Alle organisaties worstelen wel met het vinden van een goede vorm en de vindbaarheid van content op hun websites. Er is veel behoefte aan expertise op dat gebied. Contenticiteit kan daarop inspelen dankzij de jarenlange ervaring op het gebied van internet en conversie. Contentmarketing is niet nieuw. Al in 1895 startte de bekende tractorbouwer John Deere met het Furrow Magazine, waarin John Deere nuttige informatie plaatste speciaal voor hun klanten. Die klanten waardeerden dat enorm, waardoor John Deere zijn omzet verhoogde en het klantenbehoud vergrootte. Op internet speelde deze vorm van marketing in eerste instantie wat minder. Maar sinds zoekmachine Google het plaatsen van regelmatig nieuwe content belangrijker is gaan vinden in de rankingcriteria is contentmarketing steeds belangrijker geworden. Het bureau is te vinden in de oude ULO, in de binnenstad van Gorinchem (Zusterstraat 31). Nieuwsgierig naar Contenticiteit? Op de website vind je alle relevante informatie: www.contenticiteit.nl.
Heers is een internetbureau met ervaren online junkies. De focus ligt op webdesign, zoekmachine optimalisatie en conversie.
Gepubliceerd op: 04 juli 2018
Rare titel, ik leg hem zo uit. Deze column is interessant voor zowel webdesigners als hun opdrachtgevers. Hoe vaak komt het niet voor dat een webdesigner of hun opdrachtgever naast wat lorum ipsum teksten bij de bouw van een nieuwe website/webshop ook even wat foto’s scoort van “google” of van een concurrent die hetzelfde verkoopt, alleen voor de test hoe het eindresultaat er uit kan zien?
Gepubliceerd op: 09 januari 2017
Na maanden hard werken is de nieuwe Magento2 webshop van BHVtotaal.nl live! Woensdagavond is de knop omgezet en is de migratie van de oude Drupal-webshop naar de nieuwe Magento2 webshop voltooid. Met een nieuw CMS, een nieuw design, nieuwe productfoto’s en nieuwe productteksten is BHVtotaal klaar om door te groeien.
Gepubliceerd op: 09 januari 2017
Veiligheid op internet wordt een steeds groter issue. Termen als 'https' en 'SSL-certificaat' vliegen ons om te horen. Als ondernemer is het gemakkelijk dit gewoon te negeren en te denken dat u(w website) niks overkomt. Maar nu Google zijn algoritmes heeft aangepast en websites mét beveiligingscertificaat beter gaan scoren, wordt veiligheid eigenlijk afgedwongen. Want niet meedoen betekent minder goed gevonden worden, met alle gevolgen van dien. Vraagt u zich af wat https en SSL allemaal inhoudt?
Gepubliceerd op: 14 december 2016
Internetbureau Heers gaat bijna 20 jaar SEO-kennis delen in een Heersende SEO-training.