Gepubliceerd op: 03 november 2011 door Ik wil een professionele website.nl
Gratis e-book “hoe krijg ik meer bezoekers op mijn website”. 20 pagina’s vol met nuttige tips om het verkeer naar je website te verhogen. In het boekje wordt dieper ingegaan in hoe zoekmachines werken en waarom linkbuilding bijvoorbeeld erg belangrijk is om hoger te scoren in de zoekresultaten.
Een website is tegenwoordig voor veel bedrijven een vereiste. Het is ook wel het digitale visitekaartje van uw bedrijf. Een website kan echter veel meer zijn: een loket, een winkel, een vraagbaak of een interactief kanaal.
Maar wat heeft u aan een website als deze niet wordt gevonden en dus ook niet bezocht. Het is een hele kunst om er tussen de miljoenen websites uit te springen. Daarom is het goed om van te voren na te denken over wat u met uw website wilt bereiken. Daarnaast is het van belang om wat achtergrond informatie te weten over hoe uw website gevonden kan worden tussen het enorme aanbod van websites dat inmiddels online is. Met dit boekje willen we u een handreiking geven om van uw website een succes te maken. Want, van websites zonder succes zijn er al teveel.
We wensen je een succesvolle en professionele website!
Een professionele website is een initiatief van Buskruit communicatie. Voor verschillende klanten en opdrachtgevers hebben we de afgelopen jaren diverse internet oplossingen bedacht, ontworpen en gebouwd. Veel van onze klanten spraken de wens uit om zelf het onderhoud en beheer van de website te kunnen doen. Met “ik wil een professionele website” komen we nu aan deze wens tegemoet. Zonder dat de vormgeving van de website hier onder lijdt. En, zonder dat alle sites die we ontwikkelen op elkaar lijken en zich niet meer van elkaar onderscheiden.
Bekijk het profiel van Ik wil een professionele website.nl
Gepubliceerd op: 27 april 2020
Een klant wil van een websitecontract af, de websitebouwer wil betaling. Wie krijgt er gelijk? Een (helaas) geanonimiseerde uitspraak van Gerechtshof Den Bosch geeft een mooi college in de do’s en don’ts voor beide partijen. De contractsbepalingen van de websitebouwer lijken overigens een kopie van die van Proximedia, die wel heel vaak bij de rechter staat.
Gepubliceerd op: 30 april 2018
Stel, u begint net een nieuwe webwinkel (of een “stenen onderneming” met een website). U moet daarvoor een handelsnaam kiezen en een domeinnaam. Een domeinnaam is in beginsel niet meer dan een adres op internet, maar kan door het gebruik op de site om de onderneming aan te duiden “kleuren” tot handelsnaam. In de meeste gevallen is dat ook de bedoeling: het liefste wilt u gewoon uw handelsnaam pontificaal op de site en in het adresvenster van de browser hetzelfde, maar dan met .nl of .com er achter. Ik zal dus niet de gevallen behandelen waarin handelsnaam en domeinnaam van elkaar verschillen. Waar moet u zoal op letten? U wilt immers nog jaren vooruit met de domeinnaam en handelsnaam en wellicht willen uw kinderen later het stokje van u overnemen. Gelukkig voor u heeft u deze column gelezen zodat u voor de grootste valkuilen behoed bent. In deze column loods ik u door wat rechtszaken van het afgelopen jaar heen.
Gepubliceerd op: 09 november 2016
Google vindt alles best Mag ik het merk van mijn concurrent als AdWord gebruiken? Het korte antwoord is: ja. Maar dan moet je wel aan bepaalde voorwaarden voldoen, zeggen we er altijd bij in ons gratis juridisch spreekuur. In een eerdere column schreven wij al over de vraag of je het merk van een ander als AdWord mag gebruiken. Mogelijk bent u al in een AdWord-wapenwedloop met een concurrent verzeild en vraagt u zich beiden helemaal niet meer af of het mag. Google vindt merken in AdWords altijd prima: “Google doet geen onderzoek naar en legt geen beperkingen op voor het gebruik van handelsmerken in zoekwoorden, zelfs niet als er een handelsmerkklacht wordt ingediend”. Maar de maatstaf is de wet en niet Google.
Gepubliceerd op: 28 juli 2016
Het Nederlandse hackproject Summer of Pwnage zegt dat het verschillende kwetsbaarheden heeft ontdekt in WordPress-plug-ins.