Case gepubliceerd op 11 februari 2014
Ontwikkeld door Webton Internetc
Voor Van de Kraats Advocatuur heeft Webton een logo en een website ontwikkeld. Van de Kraats Advocatuur beschikt over een team bestaande uit een advocaat, juridisch- en medisch adviseur en een rekenkundig expert om de belangen optimaal te behartigen.
Letselschade kan een ingrijpende gebeurtenis zijn waarbij juridische, financiële en medische aspecten een grote rol spelen. Bijstand door een deskundige advocaat is daarom belangrijk. Van de Kraats Advocatuur helpt haar klanten kosteloos bij het verhalen van deze schade.
De vraag van de klant was het ontwikkelen van een logo en een daarbij behorende website. De klant wenste een overzichtelijke website, waarbij het nieuwe logo en de huisstijl goed tot zijn recht komen.
Onze grafische vormgever is direct aan de slag gegaan met het ontwerp van het logo. Dit is een strak en eenvoudig, maar duidelijk logo geworden. De klant was hier erg tevreden mee en vanuit daar zijn we met het ontwerp van de website begonnen. De website heeft een overzichtelijke indeling gekregen, zodat de bezoeker direct de oplossing voor zijn of haar probleem vindt. De bezoekers van een letselschadebureau weten vaak niet wat ze kunnen verwachten en daarom is deze website de oplossing.
Het resultaat is een overzichtelijke Wordpress-website met een mooi en herkenbaar logo. De kleuren van het logo zijn terug te vinden in de website en dat is tevens erg prettig voor de klant.
Webton biedt u een 'van-begin-tot-eind' oplossing. Anders gezegd: een oplossing die loopt van het ontwikkelen van een website tot en met het realiseren van hoge posities in zoekmachines. Webton is een full service internetbureau dat creatieve websites ontwerpt en bouwt tegen betaalbare prijzen. Webton biedt u een totaalpakket van webdesign, grafisch ontwerp, zoekmachine optimalisatie, huisstijl ontwerp, e-commerce en overige internetdiensten.
Bekijk het profiel van Webton Internetc
Vertrouwen en professionaliteit stonden bij ABN Amro Commercial Finance centraal in de selectieprocedure voor een online partner. Op basis van de resultaten uit het Gardner: Magic Quadrant is gekozen voor het Sitecore CMS. Als Sitecore partner kwam men vervolgens snel uit bij Estate, waarna een intensieve samenwerking volgde.
Voor Van de Kraats Advocatuur heeft Webton een logo en een website ontwikkeld. Van de Kraats Advocatuur beschikt over een team bestaande uit een advocaat, juridisch- en medisch adviseur en een rekenkundig expert om de belangen optimaal te behartigen.
Ontwikkel een online platform, Generation F, waarmee BNP Paribas Cardif op een vernieuwende manier klantenonderzoek kan uitvoeren, dat was de opdracht die door BNP Paribas Cardif aan Dutchwebdesign werd verstrekt
Voor SPJ hebben wij de huidige corporate identity, het logo en de corporate website ontwikkeld. De uitdaging bij deze website was het neerzetten van een corporate website, die de juiste doelgroepen aanspreekt maar wel eigenwijs is.
Het ontwikkelen van een website voor brasserie Willemientje waarmee zij op een duidelijke manier informatie kunnen leveren aan de eind-gebruiker.
De website van Tuinwacht heeft een nieuw ontwerp gekregen dat zich aansluit bij hun bedrijfsidentiteit.
Het ontwikkelen van een website voor Port of Twente. Zij versterken de Twentse economie door het creëren van meer werkgelegenheid in de logistieke sector.
Het ontwikkelen van een Duitse website voor Mein Auto Makler waar je je auto op kan zetten om te verkopen via deze website.
Voor Van de Kraats Advocatuur heeft Webton een logo en een website ontwikkeld. Van de Kraats Advocatuur beschikt over een team bestaande uit een advocaat, juridisch- en medisch adviseur en een rekenkundig expert om de belangen optimaal te behartigen.
Voor Woonbeheer Borne heeft Webton de website ontworpen. Deze website is het adres voor huurwoningen in Borne. Bewoners kunnen hier terecht voor zowel huurwoningen als incidentele koopwoningen.
Bijna elke websitebeheerder kent het. Je laat een website ontwikkelen en in de loop der tijd verandert deze steeds een klein beetje. Na een lange tijd kan het zijn dat de opeenstapeling van toevoegingen een website dusdanig (technisch) complex maakt, dat het beheren steeds omslachtig en lastiger wordt. Zo ook bij ExplainiT, trainingsinstituut voor Management, Communicatie en ICT-trainingen. Webton reorganiseerde de website.
Webton heeft de website voor De Bedrijfsmakelaar ontworpen. Op deze website kunnen makelaars en vastgoedpartijen bedrijfspanden plaatsen die te huur of te koop zijn. Als bedrijf zelf kunt u hier op zoek gaan naar een geschikte ruimte voor uw onderneming.
De vormgeving van de nieuwe website van Wouter Witzel heeft Webton onder haar hoede genomen. De website is een unieke binnenkomer die gelijk de aandacht van de bezoeker trekt. Mooie grote foto's en de gebruiksvriendelijkheid staan centraal.
Voor Eetcafé de Blauwe Engel heeft Webton de website ontworpen. Gasten kunnen via de website reserveren en de verschillende menukaarten bekijken. De website is zeer overzichtelijk en door de foto's zien de bezoekers direct wat ze kunnen verwachten.
Webton heeft de nieuwe website van Benica ontworpen. De grote foto's staan centraal en de gebruiksvriendelijkheid van de website is erg hoog. Middels de zoekfunctie vindt de bezoeker heel snel en eenvoudig de geschikte camper waar hij of zij naar op zoek is.
Webton heeft de vormgeving van de nieuwe website van Domaine Michaud onder haar hoede genomen. De website is erg uniek en kenmerkt zich door de mooie grote foto's. De sfeer van dit bed & breakfast wordt goed weergegeven door het gebruik van bepaalde kleuren en lettertypes.
Het nieuwe ontwerp van de website heeft Metapol ondergebracht bij Webton. De ontwerper heeft een overzichtelijke website gecreëerd met een duidelijke menustructuur. Door middel van de grote foto's wordt direct de aandacht van de bezoeker getrokken.
SLIMME METER APP ENGIE
Bekijk deze caseVan productpush naar merkbeleving, van middelen naar online activatie en van strategie naar resultaat. Vanuit deze basis hebben we het merk online opnieuw opgebouwd. Met een visueel redesign, een vernieuwd communicatieconcept en interactie vanuit klantperspectief, wordt ingezet op een maximale merkbeleving en meer conversie.
Bekijk deze casePrymaxx® Europe BV is dé fabrikant en kwalitatieve dienstverlener op het gebied van innovatieve brandbestrijding.
Bekijk deze caseBij Grand Café De Twee Wezen staat eten en drinken in het teken van ouderwetse gezelligheid in een nieuw jasje, het interieur is sfeervol, warm en ruimtelijk. Dit gevoel hebben wij doorvertaald naar al hun uitingen.
Bekijk deze case