Case gepubliceerd op 02 juni 2014
Ontwikkeld door Webton Internetc
Bijna elke websitebeheerder kent het. Je laat een website ontwikkelen en in de loop der tijd verandert deze steeds een klein beetje. Na een lange tijd kan het zijn dat de opeenstapeling van toevoegingen een website dusdanig (technisch) complex maakt, dat het beheren steeds omslachtig en lastiger wordt. Zo ook bij ExplainiT, trainingsinstituut voor Management, Communicatie en ICT-trainingen. Webton reorganiseerde de website.
Op basis van meer dan 15 jaar ervaring biedt ExplainiT trainingen aan meer dan 2000 klanten door heel Nederland en adviseren zij op het gebied van persoonlijke vaardigheden en organisatieontwikkeling. Doordat zij hun diensten kunnen aanpassen aan de opleidingswens van de klant, bieden zij tevens maatwerktrainingen. En met meer dan 500 trainingen is het een hele taak om de website op orde te houden.
Zowel het ontwerp als de technische kant van de website zijn aangepakt. Op basis van schetsen vanuit de klant heeft Webton de vormgeving uitgewerkt. De website is nu cleaner en rustiger. Daarnaast is de website nu responsive gemaakt conform Bootstrap (een tool waardoor ontwikkelaars snel en eenvoudig een mooi raamwerk kunnen maken voor een responsive website). Vandaar dat deze website er ook op tablet en smartphone perfect uitziet.
De technische kant van de website is redelijk complex. Webton heeft er daarom voor gekozen om terug naar de basis te gaan en een aantal processen opnieuw in te delen waardoor het beheer eenvoudiger zou worden. En dat is gelukt! Zo is er een rooster- en locatiebeheerfunctie, en kunnen partners/relaties eenvoudig worden toegevoegd via de trainingsbeheer en partnermodule. Ook beschikt de site over een geavanceerde Search Engine Optimalisation plug-in waardoor de klant per pagina of training alles kan optimaliseren. Ten slotte zijn een aantal functionaliteiten gecentraliseerd zodat ze niet meer per training beheerd hoeven te worden, maar ook site breed kunnen worden ingesteld.
- Wordpress
- Zoekmachine geoptimaliseerd
- Responsive conform Bootstrap
Webton biedt u een 'van-begin-tot-eind' oplossing. Anders gezegd: een oplossing die loopt van het ontwikkelen van een website tot en met het realiseren van hoge posities in zoekmachines. Webton is een full service internetbureau dat creatieve websites ontwerpt en bouwt tegen betaalbare prijzen. Webton biedt u een totaalpakket van webdesign, grafisch ontwerp, zoekmachine optimalisatie, huisstijl ontwerp, e-commerce en overige internetdiensten.
Bekijk het profiel van Webton Internetc
Waar de Politieke Partijen hard werkten aan de voorbereidingen van hun campagne, hebben we bij Slik hard gewerkt aan het ontwerpen, testen en realiseren van de vernieuwde StemWijzer. Dé tool waarmee u uw politieke voorkeur voor de Tweede Kamerverkiezingen van 2017 test.
Fysiotherapie Neerbosch Oost wilde een nieuwe, responsive website met een rustige uitstraling. Hier is Bureau Feith gelijk mee aan de slag gegaan.
Gopublic ontwikkelde in samenwerking met WWAV een fondsenwervende test voor Artsen Zonder Grenzen. Een snelle quiz waarmee jij kan testen of jij je staande kunt houden onder de extreme omstandigheden in Zuid Sudan.
Voor de RTL Boulevard campagne van Cordaid ontwikkelden wij binnen de Cordaid WordPress Multisite een multi inzetbaar template met dynamische en contextuele elementen.
SOMO.nl heeft een strak en clean design. Met een gebruiksvriendelijke backend kunnen de onderzoekers van SOMO snel en effectief inspelen op de actualiteit.
Voor Stichting ZAAM uit Amsterdam is de eerste stap naar een nieuw online platform gezet met de ontwikkeling van deze Responsive maatwerk Wordpress website. Deze website vormt de basis voor de ontwikkeling van een online omgeving met 28 scholen websites, een academie website en een Intranet, alles via 1 slimme beheeromgeving
Cordaid is een van de grootste ontwikkelingsorganisaties in Nederland. Er wordt gewerkt aan verschillende projecten; denk aan educatie, gezondheidszorg, klimaat etc. Begin dit jaar zijn we gestart met het responsive maken en het omzetten naar WordPress van alle websites van ontwikkelingsorganisatie Cordaid.
Ploum Lodder Princen is een Rotterdams advocatenkantoor met zo’n 75 advocaten. De website van Ploum was aan vervanging toe, het paste niet bij het moderne kantoor wat Ploum is. Daarnaast was het niet gebruiksvriendelijk in onderhoud.
Voor TW Steel hebben we een webshop ontworpen en ontwikkeld voor de Yamaha Factory Racing VR 46 horlogecollectie.
Elsevier.nl; Hét voorbeeld van hoe je met WordPress een maatwerk platform kan realiseren. Visueel aantrekkelijk, geoptimaliseerd voor de redactie en gekoppeld aan alle interne systemen.
Responsive SSLwebsite met partnerdatabase, interactieve plattegrond en studenten database met CV uploader en LinkedIn CV buider
Realisatie responsive website Sportmomentje Website gemaakt in Wordpress Website vernieuwd naar een responsive design
Voor iedere organisatie is een passende online positionering van groot belang. Zo ook voor de medische startup Mellon. Voor hen ontwikkelden we een responsive website en breidden dat uit voor een zo hoog mogelijk gebruiksgemak.
NRC Handelsblad is een begrip in Nederland. Deze kwaliteitskrant biedt echter veel meer dan het laatste nieuws. De webwinkel van de NRC sluit naadloos aan bij de behoeften en interesses van de NRC-doelgroep. Redkiwi ontwikkelde voor NRC een nieuwe webshop.
Het ontwikkelen van een website voor brasserie Willemientje waarmee zij op een duidelijke manier informatie kunnen leveren aan de eind-gebruiker.
De website van Tuinwacht heeft een nieuw ontwerp gekregen dat zich aansluit bij hun bedrijfsidentiteit.
Het ontwikkelen van een website voor Port of Twente. Zij versterken de Twentse economie door het creëren van meer werkgelegenheid in de logistieke sector.
Het ontwikkelen van een Duitse website voor Mein Auto Makler waar je je auto op kan zetten om te verkopen via deze website.
Voor Van de Kraats Advocatuur heeft Webton een logo en een website ontwikkeld. Van de Kraats Advocatuur beschikt over een team bestaande uit een advocaat, juridisch- en medisch adviseur en een rekenkundig expert om de belangen optimaal te behartigen.
Voor Woonbeheer Borne heeft Webton de website ontworpen. Deze website is het adres voor huurwoningen in Borne. Bewoners kunnen hier terecht voor zowel huurwoningen als incidentele koopwoningen.
Bijna elke websitebeheerder kent het. Je laat een website ontwikkelen en in de loop der tijd verandert deze steeds een klein beetje. Na een lange tijd kan het zijn dat de opeenstapeling van toevoegingen een website dusdanig (technisch) complex maakt, dat het beheren steeds omslachtig en lastiger wordt. Zo ook bij ExplainiT, trainingsinstituut voor Management, Communicatie en ICT-trainingen. Webton reorganiseerde de website.
Webton heeft de website voor De Bedrijfsmakelaar ontworpen. Op deze website kunnen makelaars en vastgoedpartijen bedrijfspanden plaatsen die te huur of te koop zijn. Als bedrijf zelf kunt u hier op zoek gaan naar een geschikte ruimte voor uw onderneming.
De vormgeving van de nieuwe website van Wouter Witzel heeft Webton onder haar hoede genomen. De website is een unieke binnenkomer die gelijk de aandacht van de bezoeker trekt. Mooie grote foto's en de gebruiksvriendelijkheid staan centraal.
Voor Eetcafé de Blauwe Engel heeft Webton de website ontworpen. Gasten kunnen via de website reserveren en de verschillende menukaarten bekijken. De website is zeer overzichtelijk en door de foto's zien de bezoekers direct wat ze kunnen verwachten.
Webton heeft de nieuwe website van Benica ontworpen. De grote foto's staan centraal en de gebruiksvriendelijkheid van de website is erg hoog. Middels de zoekfunctie vindt de bezoeker heel snel en eenvoudig de geschikte camper waar hij of zij naar op zoek is.
Webton heeft de vormgeving van de nieuwe website van Domaine Michaud onder haar hoede genomen. De website is erg uniek en kenmerkt zich door de mooie grote foto's. De sfeer van dit bed & breakfast wordt goed weergegeven door het gebruik van bepaalde kleuren en lettertypes.
Het nieuwe ontwerp van de website heeft Metapol ondergebracht bij Webton. De ontwerper heeft een overzichtelijke website gecreëerd met een duidelijke menustructuur. Door middel van de grote foto's wordt direct de aandacht van de bezoeker getrokken.
SLIMME METER APP ENGIE
Bekijk deze caseVan productpush naar merkbeleving, van middelen naar online activatie en van strategie naar resultaat. Vanuit deze basis hebben we het merk online opnieuw opgebouwd. Met een visueel redesign, een vernieuwd communicatieconcept en interactie vanuit klantperspectief, wordt ingezet op een maximale merkbeleving en meer conversie.
Bekijk deze casePrymaxx® Europe BV is dé fabrikant en kwalitatieve dienstverlener op het gebied van innovatieve brandbestrijding.
Bekijk deze caseBij Grand Café De Twee Wezen staat eten en drinken in het teken van ouderwetse gezelligheid in een nieuw jasje, het interieur is sfeervol, warm en ruimtelijk. Dit gevoel hebben wij doorvertaald naar al hun uitingen.
Bekijk deze case